Same rzetelne informacje na temat finansów - tylko u NAS!

Lojalny bank

Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko przy konsolidacji?

środa, 17 lipiec 2019 at 12:55 pm

Konsolidacja kredytów z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem w śród Polaków, co oznacza, e po kredyty sięgamy coraz częściej i co więcej często nie przemyślimy wcześniej takiej decyzji w związku z tym, pojawiają się problemy związane ze spłatą zaciągniętych kredytów. A zatem, jeżeli zaciągnęliśmy już kilka różnych kredytów i nie radzimy sobie z ich spłatą warto pomyśleć o konsolidacji. O tym narzędziu możemy pomyśleć równie w sytuacji kiedy problemem dla nas jest spłacanie kilku rat w różnych terminach o czym często zapominamy. A zatem konsolidacja kredytów może być dla nas dobrym rozwiązaniem w kilku różnych sytuacjach - sprawdź gdzie będzie najtańsza oferta na 17bankow.com.

Read More

Czy możemy wziąć kredyt bez zaświadczeń o dochodach ?

czwartek, 23 maj 2019 at 1:14 pm

Kredyt gotówkowy wiąże się z tym iż każdy kredytobiorca musi przedstawić dokumenty potwierdzające iż spełnia zasadniczą zasadę że posiada płynność finansową. Zwykły człowiek pracując może ubiegać się od pracodawcy zaświadczenie o swoich dochodach które zarabia. Bez odpowiednich dla banku dokumentów nie otrzymamy upragnionego kredytu. Bank ma swoje regulaminy i jedna z zasad sprawdzenie klienta wręcz wymaga zaświadczenie o dochodach danego klienta. Pozostałe banki z niską renomą jeżeli chodzi o kredyty mogą nie sprawdzać klientów ponieważ niczego nie wymagają od swoich klientów, dzięki portalbankowy.info będziesz w stanie zdecydować jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy.

Read More

Kredyt gotówkowy 22 000 złotych na okres 60 miesięcy.

poniedziałek, 25 marzec 2019 at 2:34 pm

Najlepsze oferty kredytu gotówkowego na kwotę 22 000 złotych.

Kredytobiorca chce znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy dla kwoty 22 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 60 miesięcy. Sprawdzimy w rankingach internetowych ile będzie kosztował taki kredyt w różnych bankach. Zacznijmy od oferty Banku BGŻ BNP Paribas. Jeżeli weźmiemy zobowiązanie tutaj będzie nas ono kosztowało łącznie 7 340 złotych, a każda z rat miesięcznych będzie po 489 złotych. Możemy pożyczyć tutaj maksymalnie 30 000 złotych na okres kredytowania do 120 miesięcy. Biorąc zobowiązanie w Banku PKO BP, będzie nas ono kosztowało 8 480 złotych, a raty miesięczne będą po 508 złotych każda. Maksymalnie możemy pożyczyć tutaj 120 000 złotych na okres spłaty wynoszący do 96 miesięcy. Zaciągając kredyt gotówkowy na kwotę 22 000 złotych w Eurobanku, każda z sześćdziesięciu rat miesięcznych będzie po 500 złotych. Koszt jaki poniesiemy z tytułu tego zobowiązania będzie wynosił 8 000 złotych. Możemy zaciągnąć tutaj kredyt już od minimalnej kwoty 500 złotych. Maksymalnie bank jest nam w stanie udzielić kredytu gotówkowego na kwotę 120 000 złotych z okresem spłaty od 3 do 108 miesięcy.

Read More