Same rzetelne informacje na temat finansów - tylko u NAS!

Lojalny bank

Kredyty na dowolny cel – porównanie ofert online

wtorek, 01 październik 2019 at 2:53 pm

Poszukując kredytów gotówkowych na dowolny cel klienci często stają przed dość trudnym wyborem. Powodem jest przede wszystkim bardzo duża ilość takich ofert na rynku, co znacznie utrudnia wyszukanie najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta.

Read More

Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko przy konsolidacji?

środa, 17 lipiec 2019 at 12:55 pm

Konsolidacja kredytów z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem w śród Polaków, co oznacza, e po kredyty sięgamy coraz częściej i co więcej często nie przemyślimy wcześniej takiej decyzji w związku z tym, pojawiają się problemy związane ze spłatą zaciągniętych kredytów. A zatem, jeżeli zaciągnęliśmy już kilka różnych kredytów i nie radzimy sobie z ich spłatą warto pomyśleć o konsolidacji. O tym narzędziu możemy pomyśleć równie w sytuacji kiedy problemem dla nas jest spłacanie kilku rat w różnych terminach o czym często zapominamy. A zatem konsolidacja kredytów może być dla nas dobrym rozwiązaniem w kilku różnych sytuacjach - sprawdź gdzie będzie najtańsza oferta na 17bankow.com.

Read More

Czy możemy wziąć kredyt bez zaświadczeń o dochodach ?

czwartek, 23 maj 2019 at 1:14 pm

Kredyt gotówkowy wiąże się z tym iż każdy kredytobiorca musi przedstawić dokumenty potwierdzające iż spełnia zasadniczą zasadę że posiada płynność finansową. Zwykły człowiek pracując może ubiegać się od pracodawcy zaświadczenie o swoich dochodach które zarabia. Bez odpowiednich dla banku dokumentów nie otrzymamy upragnionego kredytu. Bank ma swoje regulaminy i jedna z zasad sprawdzenie klienta wręcz wymaga zaświadczenie o dochodach danego klienta. Pozostałe banki z niską renomą jeżeli chodzi o kredyty mogą nie sprawdzać klientów ponieważ niczego nie wymagają od swoich klientów, dzięki portalbankowy.info będziesz w stanie zdecydować jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy.

Read More