Same rzetelne informacje na temat finansów - tylko u NAS!

Lojalny bank

Kredyt na cztery kółka.

wtorek, 29 styczeń 2019 at 1:13 pm

Kredyt samochodowy, zwany też motoryzacyjnym, to często jedyne rozwiązanie aby móc cieszyć się z upragnionych czterech kółek. Kredyt samochodowy daje możliwość zakupu nowego, jak i używanego samochodu. Do wyboru mamy trzy rodzaje kredytu. Jak więc wybrać ten najlepszy dla nas?

Read More

Na czym polega ocena zdolności kredytowej?

piątek, 09 listopad 2018 at 2:18 pm

Kredytobiorcy najczęściej różnią się między sobą wieloma współczynnikami ekonomicznymi. Wystarczy porównać poziom dochodów, aby zauważyć istotne dysproporcje pojawiające się wśród klientów bankowości detalicznej oraz instytucji parabankowych. Każdy pożyczkodawca musi ze względu na ograniczenie ryzyka oceniać potencjał ekonomiczny kredytobiorcy. Do tego służy zatem ogólnie rzecz biorąc zdolność kredytowa. Warto chwilę o niej podyskutować i nauczyć się ją wykorzystywać na własną korzyść.

Read More

Kredyt na nowe auto

piątek, 14 wrzesień 2018 at 1:06 pm

O nowym aucie marzy chyba każdy z nas jednak nie wszystkich stać na to aby spełnić to marzenie nie korzystając z pomocy banku. Jeżeli zatem podejmiemy decyzje o zaciągnięciu kredytu samochodowego musimy dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej aby z czasem nic nas nie zaskoczyło i abyśmy nie musieli żałować podjętej decyzji. O rozwiązanie tak samo jak wszystkie inne produkty bankowe posiada swoje wady i zalety dlatego musimy dokładnie zapoznać się z charakterystyką tego kredytu. Jest kilka spraw o których musimy wiedzieć kopiując nowe auto na kredyt, Z reguły są nimi: obowiązek wykupienia określonego ubezpieczenia AC, zabezpieczenia banku oraz skompletowanie niezbędnych dokumentów do zakupu auta na kredyt. Niby banalne i oczywiste a jednak warto wcześniej zapoznać się z informacjami na ten temat.

 

Read More