Same rzetelne informacje na temat finansów - tylko u NAS!

Lojalny bank

Czy możemy wziąć kredyt bez zaświadczeń o dochodach ?

czwartek, 23 maj 2019 at 1:14 pm

Kredyt gotówkowy wiąże się z tym iż każdy kredytobiorca musi przedstawić dokumenty potwierdzające iż spełnia zasadniczą zasadę że posiada płynność finansową. Zwykły człowiek pracując może ubiegać się od pracodawcy zaświadczenie o swoich dochodach które zarabia. Bez odpowiednich dla banku dokumentów nie otrzymamy upragnionego kredytu. Bank ma swoje regulaminy i jedna z zasad sprawdzenie klienta wręcz wymaga zaświadczenie o dochodach danego klienta. Pozostałe banki z niską renomą jeżeli chodzi o kredyty mogą nie sprawdzać klientów ponieważ niczego nie wymagają od swoich klientów, dzięki portalbankowy.info będziesz w stanie zdecydować jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy.

Jeżeli szukamy dobrego banku z dobrą renomą i przeszłością, że jest dobrym bankiem i posiada niskie oprocentowanie każdego kredyty musimy się liczyć z tym i bez odpowiedniego zaświadczenie nie udzielą nam kredytu. Kredytobiorca chcą ubiegać się o kredyt powinien zawsze zapoznać się z dokumentacją jaką trzeba przedstawiać przy wizycie w banku, bez tego a nie przedstawiciel banku nie będzie mógł rozpocząć procedur związanych z udzieleniem upragnionej pożyczki. Każda osoba z odpowiedzialnością prawną może ubiegać się o kredyt ale jest jeden najważniejszy warunek zaświadczenie.

Zaświadczenie jest tak zwaną przepustką dla nas samych iż będziemy mogli spełniać swoje marzenia. Regulaminy banków są jasne i przejrzyste dla klientów banków dla tego bez regulaminów i zasad też takie banki by nie mogły istnieć na rynkach i uszczęśliwiać ludzi w postaci kredytów. Banki stanowczo ich się trzymają i nie rezygnują z jakiś zasad, ponieważ sami przedstawiciele odpowiadają za to więc też ponoszą ryzyko.

Przykład który zostanie przetoczony uświadamia iż nie można wziąć kredyty bez zaświadczenia o dochodach klienta.

Pan Marek Kowalski przychodzi do banku i pragnie aby bank udzieli mu pożyczki na kwotę 10 000tys.zł. Przedstawiciel bankowy zaczyna swoje procedury o których mocno uprzedził w rozmowie Pana Marka. Rozmowa rozpoczynająca wywiad o sytuacji materialnej Pana Marka itp. zakończyła się w połowie,ponieważ pytanie które padło o zaświadczenie o dochodach zakończyło się fiaskiem. Pan Marek pracował na czarno czyli w tak zwanej szarej strefie. Klient już na starcie nie mógł za bardzo ubiegać się o kredyt, ponieważ w oczach banku nie był on wiarygodny i w takim obliczu zawsze bank odmawia. Bank jest placówką pomocy ale warunki i zasady muszą być nie naganne wręcz przestrzegane ponieważ banki też mają pod sobą inne placówki które nimi kontrolują sprawdzają czy działają zgodnie z prawem itp. Bank który nie przestrzega zasad jest od razu sprawdzany czy nie nastąpiło złamanie prawa bankowego czy finansowego.