Same rzetelne informacje na temat finansów - tylko u NAS!

Lojalny bank

Kredyt gotówkowy na kwotę 50 000 złotych z okresem spłaty 72 miesiące.

wtorek, 06 marzec 2018 at 10:42 am

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Sprawdzanie najlepszych ofert kredytu na 50 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 72 miesiące zaczniemy od propozycji przygotowanej przez Eurobank. Pożyczając tutaj taką sumę pieniędzy bank wyliczył nam raty miesięczne po 963 złote. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 19 336 złotych. Kwota minimalna jaką udostępnia Eurobank to kwota 500 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania natomiast wynosi w tym przypadku od 3 miesięcy do 108 miesięcy.

Opłaty związane z kredytem gotówkowym w Eurobanku.

Z każdym kredytem związane są jakieś opłaty. Żaden bank nie udzieli nam kredytu za darmo. Tak też jest i w Eurobanku. Oprocentowanie nominalne zobowiązania bardzo często jest stałe i wynosi około 7,2% w skali roku. Prowizja natomiast za udzielenie kredytu ustalana jest przez bank indywidualnie i może wynosić od 9% do maksymalnie 15% kwoty kredytu. Opłata przygotowawcza w przypadku kredytu gotówkowego w Eurobanku nie jest bardzo wysoka, bo z tego tytułu zapłacimy jedynie 100 złotych. Ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe w sytuacji, kiedy kredytobiorca ma miesięczny dochód brutto poniżej 3 000 złotych. W takim przypadku ubezpieczenie jest obowiązkowe i dosyć wysokie bo wynosi około 15%. Klienci, którzy posiadają w Eurobanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i przekierują na nie swoje wynagrodzenie za jego prowadzenie nie będą niż płacić. Tak samo jest w przypadku rachunku potrzebnego do spłaty. Jest on prowadzony przez bank za darmo. Za wcześniejszą spłatę kredytu również nie zapłacimy żadnej prowizji. Restrukturyzacja będzie nas kosztowała 85 złotych. W przypadku, kiedy będziemy chcieć zmienić dzień spłaty raty trzeba będzie zapłacić za to 20 złotych. Każdy wysłany przez bank monit będzie nas kosztowała 15-19 złotych. Po kredyt trzeba udać się z dowodem osobistym i wykazać jakie ma się źródło dochodu. Na szczęście bank akceptuje wiele takich źródeł. Są nimi wszelkie umowy o pracę, emerytura czy też zasiłek przedemerytalny, różnego rodzaju renty, dochody z działalności gospodarczej i rolniczej, jak również wszelkiego rodzaju umowy cywilno- prawne.

Plusy i minusy kredytowania z Eurobankiem.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku może być bardzo taki jeżeli w oczach banku będziemy uznani za wiarygodnych kredytobiorców. Mając dobrą sytuację finansową można otrzymać taki kredyt na naprawdę dobrych warunkach. Możemy również uzyskać stałą stopę procentową, co przy kredytach gotówkowych ma ogromne znaczenie. Będziemy mieć pewność, że przez cały okres kredytowania oprocentowanie nominalne kredytu będzie jednakowe. Zakładając w Eurobanku konto osobiste dodatkowo można te oprocentowanie obniżyć, ale jest jeden warunek. Bank wymaga, aby na nasze konto co miesiąc wpływało wynagrodzenie na minimum 1500 złotych. Wówczas będziemy mieć całkiem niezłe i zupełnie darmowe konto osobiste. Dodatkowo przez pierwszy rok nic nie będziemy płacić za kartę Visa. Można będzie wykonywać także zupełnie za darmo przelewy internetowe. Akceptowalność wniosków kredytowych w Eurobanku jest bardzo duża. Największym chyba minusem tej oferty jest to, że bank ma kilka rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych i jeżeli nie wiemy jaki wybrać, bank przeważnie proponuje to konto, które jest najdroższe. Można obniżyć oprocentowanie nominalne kredytu, ale trzeba wiedzieć, które z pięciu oferowanych przez Eurobank kont będzie dla nas najtańszym rozwiązaniem. Warto poczytać o tych kontach, aby wiedzieć jakie koszta prowadzenia są związane z każdym z nich.